dzięki pomocy naszych bliskich ,pomocy ludzi dobrej woli , pracowników , naszych inwestorów którzy o nas pamiętali , udało nam się odbudować zakład. Serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc i wsparcie.
( aktualizacja 28.02.2026 : na zbiórce uruchomionej przez moją szwagierkę wpłacono ok 15tys.zł. – serdecznie wszystkim dziękuję. Jeśli wpłacający to czytają i czegoś ode mnie potrzebują – zapraszam serdecznie . )
Za kilka dni Wigilia Bożego Narodzenia i chciałbym wszystkim życzyć Świąt w rodzinnym gronie , co w dobie pandemii Covid-19 nie będzie łatwe . Następnie wszystkiego dobrego w Nowym Roku – co także po zapowiedziach rządzących o następnym lockdownie będzie utrudnione . Mimo wszystko WSZYSTKIEGO DOBREGO NA ŚWIĘTA I NOWY ROK!
Z pozdrowieniami,
Krzysztof Malinowski z Rodziną
PS.Nie omieszkam wrzucić kilka fotek z ostatnich realizacji . Zapraszam także na fb.:
https://www.facebook.com/Gont-bud-Malinowski









Użytkownicy dzisiaj : 47
W tym miesiącu : 1231
W tym roku : 18217
Wszyscy użytkownicy : 271624
Całkowita liczba odwiedzin : 1206674